• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • www.facebook.com
 • www.twitter.com
  
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • Kırıkkale'de faaliyet gösteren Engin oto Kiralama & Rent A Car Geniş araç filosuyla Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.
  • YURT İÇİ & YURT DIŞI TURLARINIZDA BİZE UĞRAMADAN GEÇMEYİN..
  • FULL RENT A CAR KASKOSU İLE KEYİFLİ YOLCULUKLAR DİLERİZ.
  • VİP ARAÇLARIMIZLA
  • Havaalanından Dilediğiniz Yere Yolcu Transfer İmkanı
  • KREDİ KARTIYLA ÖDEME
  • ENGİN RENT A CAR VAR
  • Kilometreyi dert etmeyin Sigortayı dert ertmeyin ... Bakımı dert etmeyin ... Sadece KEYFİNİZE BAKIN...
  • ŞOFÖRLÜ VİP ARAÇ YADA MAKAM ARACI İLE
  • Yolcu Transferleri

Kiralama Koşulları

Sürücü Belgesi ve Yaş
B,E,ED,J,K,KD,KA grubu araçlar için 21 yaş ve en az 3 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm grup araçlar için 25 yaş ve en az 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip kişiler Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car'in oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilir.

Kendi adınıza geçerli bir kredi kartı olması zorunludur.

Kiralama Süresi
En az 1 gün (24 saat)\'tir. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır. Gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3 ü, gecikme 3 saati geçtiği taktirde ise tam gün ücreti alınır.

 

Kiralama Türleri ve Fiyat
Sınırsız Km: Gün başına ücret ödenir. Katedilen km. için ayrıca ücret ödenmez. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi (yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dahildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir.

 

Ödeme
Ödemeler kiralama başlangıcında geçerli bir kredi kartı veya nakit olarak yapılır.

 

Kargo ve Hırsızlık Sigortaları
Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen 25,000 YTL ve 70,000 YTL\'ye kadar olan maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Kiralama başlangıcında ilgili sigorta primlerinin kabul edilip ödenmesi halinde bu sorumluluk ortadan kalkar.

 

Ancak, aracın, alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporlarının en yakın Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car ofisine ulaştırılmaması halinde, kiracının hasar sorumluluğu devam eder.

 

Araç Hırsızlık Sigortasının geçerli olabilmesi için, hırsızlık olayı ile ilgili polis raporunun alınması, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde en yakın en yakın Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car bürosuna teslim edilmiş olması gerekir. Aksi halde, kiracının çalınma/kaybolma ile ilgili tüm maddi kayıplardan sorumluluğu devam eder.

 

Ek Sürücü
Aracı kiralayanın dışında bir kişinin kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ve günlük ek sürücü ücretlerinin ödenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı taktirde alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracı ile kullanan kişiler tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

 

Ferdi Hayat Sigortası
Ek sigorta primleri ile ferdi hayat sigortası yapılabilir.

 

Teslim Etme ve Teslim Alma / Tekyön Kiralama

 Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car bürolarının bulunduğu şehir ve yörelerde belediye sınırları içerisinde olmak üzere araç teslim etme ve alma hizmeti ücretsizdir.Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car bürosunun bulunmadığı şehirlerde teslim etme ve alma için, en yakın Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car bürosuna olan uzaklık üzerinden km. başına 1.50 YTL ücret alınır.

 

3 günden az kiralanan araçlarda, aracın kiralandığı şehirden başka bir Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car ofisine teslim edilmesi durumunda tek yön ücreti uygulanır.

 

Trafik Cezaları
Trafik cezaları kiracıya aittir. Aracın trafikten alıkonulması halinde, bu süre kiralama süresine eklenir.

 

Yurt Dışına Çıkış
Araçların, yurt dışına çıkarılabilmesi için, önceden Yes-National\'dan yetki belgesi alınması gerekir.

 

Diğer Hizmetlerimiz
Yurtdışı oto kiralama taleplerinizde National ve Alamo Oto Kiralama\'nın hizmet verdiği 83 ülkede 3000 ofisinden herhangi birinde ekonomik şartlarla hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

İstek halinde, ek ücretlerle şoför ve rehber sağlanır; portbagaj, bebek koltuğu, zincir, cep telefonu ve navigasyon (GPRS) kiralanır, otel rezervasyonlarınız yapılır.

Kırıkkale Engin Oto Kiralama Rent a car gerekli gördüğü durumlarda önceden haber vermeksizin kiralama fiyat ve koşulları ile rezervasyonda belirtilen araç tipini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

DİKKAT! KAZA DURUMUNDA ARACINIZIN YERİNİ DEĞİŞTİRMEDEN EN YAKIN POLİS VEYA JANDARMA MERKEZİNE BAŞVURARAK KAZA VE ALKOL RAPORU ALMAYI İHMAL ETMEYİNİZ. AKSİ HALDE SİGORTALAR GEÇERSİZ SAYILACAK VE KİRACI TÜM HASAR BEDELLERİ VE 3. ŞAHISLARA VERİLEN MADDİ/MANEVİ KAYIPLARLA BERABER SORUMLU OLACAKTIR.